Moryson Development

MORYSON DEVELOPMENT

Pomyślne doświadczenia pochodzą z ponad 20 lat działalności, głównie pod szyldem Moryson Trading. Firma administrowała nieruchomościami przemysłowymi i mieszkaniowymi znajdującymi się w jej biznesowych zasobach, a także realizowała różne inwestycje budowlane – w tym budynki mieszkalne wielo- i jednorodzinne.

Kolejnym, starannie przygotowanym, etapem tego rozwoju jest specjalistyczna działalności deweloperska pod marką MORYSON DEVELOPMENT. Potwierdzeniem słuszności tej decyzji i wagi zgromadzonych doświadczeń był spektakularny sukces inwestycji, którą firma niedawno debiutowała. Apartamenty Solna 27 – a pośrednio ich wykonawca – zyskały duże uznanie architektów, klientów i mieszkańców Poznania, którzy moją okazję przejeżdżać obok bryły nowoczesnego i wysmakowanego apartamentowca, świetnie wkomponowanego w otoczenie, a zarazem przywołującego eleganckie i prestiżowe kamienice nowojorskiego Manhattanu z czasów jego największej prosperity.

Oryginalnie zaprojektowany budynek pod adresem – i marką – Rybaki 1 to całkiem nowe wyzwanie dla MORYSON DEVELOPMENT. I duża szansa na kolejny sukces. Będą mu sprzyjać zasady, wpisane w naszą firmową „misję”. Chcemy bowiem budować z klasą i dbałością o detale, niebanalnie i funkcjonalnie, z bezkompromisową jakością i wyrafinowaną estetyką. W porównaniu do Apartamentów Solna, Rybaki 1 to coś w zupełnie innym stylu, ale z tej samej – najwyższej – półki. Równie wyraziste wizualnie, dopracowane architektonicznie i zaawansowane technologicznie. I też w wyjątkowej lokalizacji!

piet

Ambicją MORYSON DEVELOPMENT jest dostarczanie wymagającym klientom nie tylko jakości i nowoczesności, ale również poczucia niepretensjonalnego stylu, gustu i prestiżu. W budynkach, które będą wizytówką firmy i ozdobą samego Poznania zamierzamy oferować wartość premium (za rynkową cenę) oraz poczucie dopasowania do osobowości użytkowników. W tym wypadku ludzi aktywnych i nadążających za trendami współczesności. Technologicznie i mentalnie.

Inspiracją dla projektu elewacji budynku Rybaki 1 była twórczość wybitnego i nowatorskiego malarza, Pieta Mondriana. Obiekt w jego konwencji ma się wyróżniać, intrygować, cieszyć oko i zapadać w pamięć. Dla inwestora jest to duże zobowiązanie – bo sztuką jest budować ze sztuką!