Nowe Rybaki

Stare Miasto w nowym stylu? – Tak właśnie ma być i w wielu miejscach już to świetnie widać. Lokalizacja budynku Rybaki 1 w takim otoczeniu daje atuty, ale i stawia wymagania. Bo nie wystarczy się w to wpasować – trzeba się z klasą wyróżnić.

To położenie łączy kilka przeciwieństw. Spokojne centrum dużego miasta? – Tutaj to możliwe. Stara ulica w nowej szacie? – Już niedługo. Nowoczesność w pobliżu zabytków. – Jak najbardziej.

Bliskość tętniącej życiem ul. Półwiejskiej i poznańskich „klimatów” Starego Rynku daje poczucie, że tu bije serce miasta.

Podłącz się do jego rytmu!

Wszędzie jest blisko.

Wszędzie tam, gdzie szybkie – i spacerowe – dotarcie przesądza o zaletach mieszakania w centrum.

Długa jest lista ważnych i ciekawych obiektów, które znajdują się o krok od budynku Rybaki 1.

100

Zielony Ogród Zakrzewskiego

200

Kupiec Poznański

300

Park Chopina

400

Stary Browar

500

Park Dąbrowskiego

Jeszcze dłuższa jest lista miejsc oddalonych o 10 minut spaceru. Dziesiątki restauracji, muzeów, sklepów i innych atrakcji.

600

Stary Rynek

700

Plac Wolności

800

Zamek Królewski

900

Plaża Miejska

Rybaki 1 to znakomita lokalizacja dla studentów lub naukowców poznańskich uczelni. Do kilku uniwersytetów i wydziałów różnych specjalności można stąd dotrzeć bez użycia samochodu lub komunikacji miejskiej.

Wystarczą buty lub rower.

Uniwersytet Adama Mickiewicza, Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Artystyczny, Politechnika Poznańska oraz Akademia Muzyczna i Akademia Wychowania Fizycznego – wszystkie te ośrodki naukowe rozmieszczone są w promieniu niespełna 2 kilometrów.

Ulica Rybaki przechodzi remontowy lifting. Wkrótce będzie dużo ładniejsza, elegantsza i spokojniejsza. Zyska nową nawierzchnię drogi i chodników, na których nie będą już parkowały samochody przyjezdnych. Koniec też z tranzytowym skrótem dla kierowców jadących przez centrum.

Będą ławki, nowe drzewa, krzewy i trawniki.

Po takiej rewitalizacji ulica odzyska dawny charakter i szyk. Znów stanie się modna i wygodna. Ceny nieruchomości niewątpliwie wzrosną a nowy budynek Rybaki 1 dodatkowo podniesie jej rangę i estetykę.

© Materiały informacyjne Biura Prasowego Urzędu Miasta Poznania

[ŹRÓDŁO: http://www.poznan.pl/mim/info/news/remont-ul-rybaki-coraz-blizej,111150.html ]